Select Page

Stendų gamyba parodoms

Ruošiantis parodoms reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Dažniausiai patys pirmi kartai reikalauja laiko, tačiau vėliau išmokstama – kaip reikia tinkamai save pristatyti, kad pavyktų sulaukti reikalingo dėmesio.

Tiesa, stendų gamyba parodoms kiekvienais metais kinta, tiksliau, kinta tendencijos, kurios yra madoje.  O jomis remtis – naudinga.

Visgi tam tikri dalykai lieka stabilūs net ir metų eigoje. Kokie?

  • Pirmiausia svarbu, kad stendas atkreiptų dėmesį. Tačiau tas atkreipimas neturi būti kažkoks labai įmantrus, per daug ryškus arba net drastiškas. Svarbiausia, kad jis būtų skoningas, kadangi bandant atkreipti į save dėmesį vulgariai – sulauksite neigiamo efekto.
  • Žinoma, stenduose turi būti aišku – kas Jūs esate ir tuo pačiu – ką Jūs siūlote. Jie neturi būti labai detalūs, juose informacijos kiekis turi būti normuojamas. Tačiau bet kuriuo atveju  – turi būti konkretus.
  • Stendai turi parodyti paslaugas, prekes, kurias Jūs siūlote. Tuomet reikia kuo daugiau kūrybos, tačiau būtent ji gali užtikrinti, kad liksite pastebėtas.
  • Svarbu ir kokybė. Tai visada turi būti prioritetas. Paprasčiausiai kai standartas daromas ant prastos kokybės medžiagų – tai matoma. Tuomet verslas taip pat gali būti siejamas su prasta kokybe.
  • Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir tinkamo dydžio pasirinkimui. Nuo pačių mažiausių iki didžiausių, tačiau dydis turi būti logiškas. Mažas – liks nematomas, o didelis – per daug trauks dėmesį neigiama prasme.

Visada geriausia samdytis profesionalus, kurie atsakingi už stendų darymą. Tokiu atveju galėsite būti ramus dėl rezultato.