SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Stendų gamyba parodoms

Ruošiantis parodoms reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Dažniausiai patys pirmi kartai reikalauja laiko, tačiau vėliau išmokstama – kaip reikia tinkamai save pristatyti, kad pavyktų sulaukti reikalingo dėmesio.

Tiesa, stendų gamyba parodoms kiekvienais metais kinta, tiksliau, kinta tendencijos, kurios yra madoje.  O jomis remtis – naudinga.

Visgi tam tikri dalykai lieka stabilūs net ir metų eigoje. Kokie?

  • Pirmiausia svarbu, kad stendas atkreiptų dėmesį. Tačiau tas atkreipimas neturi būti kažkoks labai įmantrus, per daug ryškus arba net drastiškas. Svarbiausia, kad jis būtų skoningas, kadangi bandant atkreipti į save dėmesį vulgariai – sulauksite neigiamo efekto.
  • Žinoma, stenduose turi būti aišku – kas Jūs esate ir tuo pačiu – ką Jūs siūlote. Jie neturi būti labai detalūs, juose informacijos kiekis turi būti normuojamas. Tačiau bet kuriuo atveju  – turi būti konkretus.
  • Stendai turi parodyti paslaugas, prekes, kurias Jūs siūlote. Tuomet reikia kuo daugiau kūrybos, tačiau būtent ji gali užtikrinti, kad liksite pastebėtas.
  • Svarbu ir kokybė. Tai visada turi būti prioritetas. Paprasčiausiai kai standartas daromas ant prastos kokybės medžiagų – tai matoma. Tuomet verslas taip pat gali būti siejamas su prasta kokybe.
  • Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir tinkamo dydžio pasirinkimui. Nuo pačių mažiausių iki didžiausių, tačiau dydis turi būti logiškas. Mažas – liks nematomas, o didelis – per daug trauks dėmesį neigiama prasme.

Visada geriausia samdytis profesionalus, kurie atsakingi už stendų darymą. Tokiu atveju galėsite būti ramus dėl rezultato.