SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Aviečių eksportas

Aviečių eksporto mastai nėra tokie dideli, kaip kad grūdų arba metalo gaminių, tačiau vien tai, kad šios rausvos uogos yra eksportuojamos į kitus žemynus, rodo, kad yra jų poreikis, kuris, tiesa, vis labiau auga. Juk avietės yra naudojamos jogurtuose, parduodamos šaldytos, iš jų gaminami įvairūs milteliai, kurie skirti patiekalų gardinimui, tad natūralu, kad jų poreikis tokiose šalyse, kur užsiauginti patiems nėra galimybių arba per brangu – suprantamas.

Aviečių auginimas ir tuo pačiu eksporto kiekiai ypač dideli Kanadoje, kur kasmet eksportuojamų šių uogų vertė siekia daugiau nei 11 mln. JAV dolerių. Tiesa, skaičiai vis labiau auga, tad ir vertė – didėja. Kanada daugiausia eksportuoja į JAV ir pervežami būtent užšaldyti maisto gaminiai, o ne jų produktai.

Tiesa, Kanadoje eksportuojamų aviečių skaičius, lyginant globaliu mastu, gana mažas. Skaičiuojama, kad kiekvienais metais visame pasaulyje eksportuojamų aviečių skaičiai siekia nuo 400 iki 500 mlrd. tonų šių uogų, kurios pasiekia net ir pačius tolimiausius pasaulio kampelius (arba bent jau produktus, kurie yra pagaminti iš aviečių).

Europoje daugiausia aviečių augina ir tuo pačiu eksportuoja Rusija, Serbija, Lenkija. Pasaulyje – Čilė ir JAV.

Visgi, net ir mažiausios Europos bei pasaulio šalys dažniausiai eksportuoja tam tikrus kiekius aviečių, tad sunku nusakyti tikslius lyderius, kurie būtų visiškai užėmę rinką.