SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Kiaulienos eksportas

Nors lietuviams atrodo, kad jie eksportuoja nemažus kiaulienos kiekius, tačiau lyginant su tomis valstybėmis, kurių eksporto kiekiai yra didžiausi – mūsų šalis atsiduria labai tolimoje lentelės vietoje. Tiesa, verta akcentuoti, kad kiaulienos eksportas, lyginant su kitomis mėsos rūšimis – vienas paklausiausių ir ženkliai lenkia jautienos bei avienos, kurių skaičiai – taip pat įspūdingi.

Didžiausios kiaulienos eksportuotojos yra: Kinija, Airija, Nyderlandai, Vokietija, Danija, Honkongas, JAV, Belgija, Filipinai, Prancūzija (nevardijama pagal kiekius, kadangi jie – kinta. Sąrašo eiga – atsitiktinė).

Šiuo metu, tiesa, ties kiaulienos eksportu labai daug dirba JAV, kurios tikslas, kad viso pasaulio žmonės galėtų mėgautis šalies verslininkų auginama mėsa. Ir šiuo metu šaliai labai puikiai sekasi, kadangi ji – viena pirmaujančių šios mėsos eksporto rinkoje. Visgi, įsitvirtinti kaip lyderiams – sunku, kadangi kiaulieną augina daugelis pasaulio valstybių.

Greta JAV taip pat labai dažnai minima ir Danija, kurios kiaulienos  eksportas auga labai skubiai ir prognozuojama, kad greitu metu – viršys visus lūkesčius.  Kova tarp valstybių, kurios siekia tapti kiaulienos eksporto rinkos lyderiais – vis labiau auga. Juokais net sakoma, kad kiauliena tapo lyg nafta, kurios vertė – auga. Paprasčiausiai uždarbis tiek verslininkui, tiek valstybei iš kiaulienos eksporto – labai naudingas. 

Žinoma, eksportuojama mėsa turi atitikti griežtus keliamus reikalavimus, kurie susiję su higiena, tinkamomis transportavimo sąlygomis, galiausiai, keliami aukšti reikalavimai pačiai mėsai bei jos gaminiams.