SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Rusijoje

Nors Rusija ekonomikos augimo mastais nėra geriausias pavyzdys, tačiau galima pastebėti, kad su kiekvienais metais – augimas vis didesnis. Prie to gana daug prisideda nemažai eksportuojamų maisto bei kitų gaminių, naftos ir panašiai, kuri aprūpina to neturinčias šalis ir tuo pačiu gerina pragyvenimo lygį pačioje Rusijoje.

Gyventojų skaičius Rusijoje 2017-ais metais buvo 143 375 006. Vienam žmogui tenkantis bendrasis vidaus produktas siekė 11 288 JAV dolerių.

  • „Mims automechanika Mascow 2020“ – paroda, kurioje renkasi patys didžiausi transporto gamintojai. Joje kiekvienais metais dalyvauja apie 1 500 dalyvių ir skaičius – vis labiau auga.
  • „Transrussia 2020“ – jau ne vienerius metus vykstanti paroda, kurios tikslas padėti įsitvirtinti verslininkams Rusijos transporto rinkoje. Skirta tikrai ne tik vietiniams, tačiau ir užsienio verslams, kurie Rusija yra tinkama šalis veiklai vykdyti.
  • „Interauto“ – tarptautinė automobilių pramonės paroda, kuri rengiama Maskvoje. Joje dalyvauja apie 500 dalyvių iš viso pasaulio, lankytojų skaičius – auga kiekvienais metais vis labiau.
  • „Cleanexpo moscow“ – dar viena sėkminga paroda, kurios sfera susijusi su valymu bei šiam darbui reikalinga įranga. Kiekvienais metais didėja kompanijų skaičius, kurios atvyksta iš viso pasaulio. Tai, žinoma, džiugina organizatorius bei lankytojus, kuriems reikalingi verslo ryši

Rengiamos parodos Rusijoje laukia ne tik vietinių, tačiau ir užsienio verslininkų, kurie nori plėsti savo ryšius ir užsiimti platesniu, aktyvesniu eksportu.