SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Bananų eksportas

Nors bananai Lietuvoje neauga, tačiau jais galime mėgautis visus metus. Ir už tai turime padėkoti eksporto galimybėms, kurios suteikia šansus mėgautis net ir tokiu maistu, kuris kitu atveju mums būtų sunkiai pasiekiamas.

O bananų eksportas yra kur kas didesnis nei buvo galima pagalvoti. Visame pasaulyje 2019-ais metais bananų eksportas sudarė net 14,7 milijardų JAV dolerių ir lyginant su ankstesniais metais (nuo 2015-ųjų metų) – augimas siekė net 43 %, tad matyti, kad poreikis – augo beveik dvigubai.

Bananų eksportas pagal šalis yra išsidėstęs taip:

Ekvadoras: 3,3 milijardo JAV dolerių (22,6% viso bananų eksporto).
Filipinai: 1,9 milijardo JAV dolerių (13,2%).
Kolumbija: 1,6 milijardo JAV dolerių (11%).
Kosta Rika: 999,7 mln. JAV dolerių (6,8%).
Gvatemala: 944,5 mln. JAV dolerių (6,4%).

Daugiausia eksporto tenka Lotynų Amerikai, kurios vertė siekia beveik 9 milijardus dolerių per 2019-uosius metus. Procentais tai siekia beveik 57 %, tad matyti, kad šis regionas yra rinkos karalius. Lyginant Europos žemyno eksportas siekė vos 17,5 % rinkos, o Azijos – 15,6 %.

Bene labiausiai augančios bananų eksporto šalys 2019-ais metais buvo Filipinai, Kamerūnas, Panama bei Dramblio Kaulo krantas. O didžiausias sumažėjimas yra fiksuojamas Vokietijoje (sumažėjo – 29,5%) ir Belgijoje (sumažėjo – 19,1%).