SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Šakočių eksportas

Nors šakotis dažnai vadinamas lietuvišku patiekalu, tačiau juos, su mažomis korekcijomis, kitokumais, kepa ne vienos šalies kepėjai. Natūralu, kad paragauti skirtingose šalyse gaminamų šakočių – nori daugelis, tad ir eksporto kiekiai –  nėra maži.

Lietuviams šakočių eksportas suteikia galimybę ne tik daugiau uždirbti, tačiau taip pat ir plėsti žinias apie mūsų tradicijas, mūsų patiekalų kultūrą, kuri, kaip rodo statistika, daugiausia domina Europos gyventojus. Ir nors šakočių transportavimo metu laikomasi griežtų pervežimo sąlygų, tai yra, nustatoma reikalinga temperatūra, palaikomos higienos normos ir t.t., visgi, eksportas į kitus žemynus dažnai būna komplikuotas dėl šio skanaus miltų bei kiaušinių patiekalo struktūros.

Šakočių eksportas iš Lietuvos dažniausiai keliauja į kaimynines šalis ir nors mastai nėra dideli, tačiau rinkoje galima pamatyti palankias sąlygas pervežti šiuos patiekalus toliau. Jais vis aktyviau domisi pietų Europos gyventojai, kurie beveik tradicinį lietuvių patiekalą dažniausiai renkasi vietoje deserto.

Panašūs kepiniai į šakočius taip pat kepami: Latvijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Rumunijoje, Vengrijoje, Portugalijoje, Švedijoje, Japonijoje, tad šios šalis irgi juos eksportuoja į kitas valstybes, kuriose vietiniams nėra įprasta gaminti tuščiavidurį miltinį patiekalą.

Eksporto rinka šiam gaminiui iš Lietuvos yra palanki, tad vietiniams verslininkams belieka pakoreguoti patiekalą taip, kad jis būtų priimtinas kitų kultūrų atstovams: tiek išvaizdos, tiek skonio prasme.