SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Mėsos eksportas

Nors mėsa auginama beveik visuose pasaulio žemynuose, tačiau skiriasi ne tik užaugintos mėsos kiekiai, tačiau taip pat ir jos tipas, tad eksportas – visiškai natūralus procesas. 

Kiekvienos valstybės mėsos eksporto kiekiai labai kinta ir tai lemia daug skirtingų veiksnių. Pavyzdžiui, D. Britanijos gyvulininkystės produktų eksportas siekia apie 580 tūkstančių tonų per metus, o vertė – apie 1, 35 mlrd. svarų.

Tiesa, šalys skiriasi ne tik eksportuojamos mėsos kiekiais, tačiau taip pat ir mėsos tipais. Kai tam tikri mėsos gaminiai pagal eksportą yra gana tolygiai pasiskirstę, tuo tarpu kiti – gigantai, kurie užima didžiausią dalį rinkos.

Pavyzdžiui:

  • Taivane aktyviausiai eksportuojama avių mėsa.
  • Meksikoje eksportuojami dideli kiaulienos kiekiai.
  • Kinijoje – daugiausia eksporto sulaukia avių mėsa.
  • Vietname – net keli mėsos tipai: jautiena, aviena bei kiaulienos gaminiai.
  • JAV dažniausiai eksportuoja jautieną bei ėrieną.
  • Lietuvoje didžiausi mastai yra kiaulienos gaminių.

Tiesa, priklausomai nuo kiekvienos šalyje esančios situacijos, kuri dažnai kinta dėl įvairių gyvulininkystės ligų – gana sunku nusakyti mėsos eksporto kiekius pagal lyderius, kadangi jie – kinta. Juk ir iki šiol karaliavęs kiaulienos eksportas mūsų šalyje –  šiuo metu dėl dažnai atsinaujinančio maro – kritęs.

Mėsos eksportas iš kitų maisto eksporto gaminių taip pat išsiskiria tuo, kad kiekvienais metais organizuojama labai daug renginių, parodų, kuriose galime ne tik pasisemti labai daug naudingos informacijos, tačiau ir susipažinti su mėsos produktus tiekiančiais verslininkais ir paskatinti juos eksportuoti gaminius į tam tikras šalis.