SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO PRIVALUMAI

Kokia?

EKSPORTO svarba

Eksportas yra svarbi kiekvienos valstybės ekonomikos dalis, kuri žinoma, taip pat yra susijusi ir su galimybe per prekes plėsti savo kultūrą ir tuo pačiu supažindinti su savo gamybos daiktais, auginamu maistu ir t.t. Sunku būtų įsivaizduoti šiuolaikinį pasaulį be eksporto, sunku būtų įsivaizduoti, kad mes negalėtume valgyti bananų arba avokadų, kurie daugeliui lietuvių šiandien yra kasdienybė.

Kuo daugiau šalis eksportuoja (žinoma, pirmiausia patenkindama savo šalies piliečių poreikius) – tuo jos augimas dažnai yra našesnis.

Kokie?

EKSPORTO PRIVALUMAI VALSTYBEI

Eksporto privalumai – akivaizdūs. Ne tik verslininkams, tačiau ir valstybei, galiausiai – kiekvienam piliečiui individualiai.

Pirmiausia, žinoma, didėja pelnas. Pavyzdžiui, Lietuva yra ta šalis, kuri užaugina daug kviečių. Kur kas daugiau nei reikia vietiniams verslininkams, tad patogu, kai dalis gali būti parduodama kitų šalių verslininkams. Tokiu atveju verslas turi galimybę uždirbti daugiau, o sumokant mokesčius valstybei – didesnę naudą gauna ir ji.

Taip pat eksportas suteikia galimybę parduoti perteklinę produkciją ir duoti ją tiems, kuriems reikia. Žinoma, davimas tai yra pardavimas, tačiau didėjant konkurencijai – visada laimi žmogus, kuris turi teisę rinktis ne tik geros kokybės, tačiau ir pigesnę prekę.

EKSPORTO NAUDA LIETUVAI

Žinoma, eksportuojant gaminius – kaupiama nauja patirtis, kuri paskatina verslo plėtotę. O kuo verslui geriau sekasi – tuo jis daugiau sumoka mokesčių, kyla BVP produktas, kuris, vėlgi, naudingas kiekvienam šalies piliečiui.

Papildomai galime pasidžiaugti, kad eksportuojant  gaminius – plinta žinios ir apie mus, kaip valstybę. Pavyzdžiui, jau gana seniai Lietuva vadinama agrarine tauta būtent dėl eksportuojamų grūdinės bei gyvūninės kilmės produktų.