Select Page

Parodos Lenkijoje

Kaimyninė Lenkija lietuvius dažniausiai stebina aktyviai augančia ekonomika, taip pat, verslo galimybėmis siūlyti savo prekes ne tik vietinei, tačiau ir užsienio rinkai. Dalinai tai prisideda prie augančios ekonomikos ir tuo pačiu plintančio Lenkijos vardo pasaulyje. 2018-ųjų duomenimis šalyje gyveno 38 433 600 gyventojų, kurių kiekvienam atiteko po 12 572 JAV dolerių bendrojo vidaus produkto.

Eksportas yra svarbi Lenkijos ekonomikos gyvavimo dalis. Vietiniams verslininkams siūlome aplankyti didžiausias šalies verslo parodas, kuriose kalbama apie eksporto galimybes.

Parodos Lenkijoje suteikia jauniems verslams drąsiau žengti savo žingsnius rinkoje ir išbandyti ne tik vietinę, tačiau ir užsienio rinką. Eksportas – suteikia galimybes įtvirtini savo verslo vardą, tad išbandyti – būtina.

  • „Mspo 2020 – international defence industry exhibition“ – tarptautinė gynybos pramonės paroda.
  • „Warsaw food expo“ – didžiausia maisto produktų paroda Lenkijoje, kuri kiekvienais metais sukviečia lankytojus ne tik iš šalies, tačiau ir kitų valstybių.
  • „World travel show“ – didžiausia tarptautinė turizmo paroda. Kiekvienais metais parenkama vis kita šalis partnerė, kuri padeda ne tik organizuoti, tačiau ir plėtoti renginį. 2020-ais metais buvo Indija.
  • „Food tech expo“ – paroda, kurioje pristatomos maisto technologijos bei su jomis susijusi informacija.
  • „International food & drink exhibition worldfood warsaw“. Tarptautinė paroda, kurioje labai laukiami užsienio svečiai. Čia jūsų laukia ne tik galimybė pristatyti savo paslaugas, tačiau ir paskanauti kitų verslininkų gaminiais.
  • „Automaticon“ – paroda skirta automatizacijai bei robotikai.