SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Eksporto organizavimas

Kuo naudingas?

EKSPORTAS

Prekių eksportavimas į kitas pasaulio šalis yra reikšminga ekonomikos dalis, kuris gali užtikrinti ne tik konkrečios šalies augimą, tačiau taip pat ir santykių palaikymą tarp skirtingų valstybių verslininkų. Tiesa, eksporto organizavimas yra kur kas sudėtingesnis žingsnis bei buvo galima pagalvoti, tad pirmieji kartai, dažniausiai, atrodo komplikuoti.

Visgi, tinkamai išsiaiškinus svarbiausius niuansu – eksporto organizavimas tampa gana paprastas.

Kokie?

EKSPORTO REIKALAVIMAI

Eksporto organizavimas gana dažnai atliekamas naudojantis tarpininkais, kurių darbas yra padėti tam tikram verslininkui įsilieti į konkrečios šalies rinką. Jo darbas ne tik suteikti reikalingą informaciją, tačiau ir stebėti pokyčius, kurie gali lemti kylančias rizikas.

Organizuojant šio tipo darbus taip pat reikalingos tam tikros sutartys, kurios padeda darbus atlikti legitymiai bei tvarkingai. Jeigu paslaugos teikiamos sutarčių pagrindu – tokiu atveju sudaromos specialios gamybos licencijos, taip pat, franšizė, galiausiai, kitos sutartys, kurios užtikrina sistemingą darbų atlikimą.

EKSPORTO RIZIKA

Žinoma, organizavimo metu reikia daugiau dėmesio skirti galimoms rizikoms. Vienos priklauso nuo paties verslininko, kaip kad prekės kokybės vertinimas, o kitos labiau orientuotos į tam tikroje šalyje vykstančius pasikeitimus, kaip kad politiniai, ekonominiai bei kiti pokyčiai prie kurių turi prisitaikyti tiek vietiniai, tiek į tam tikrą šalį prekes importuojantys verslininkai.

Organizacinių reikalų tvarkymo metu – svarbiausia yra gera komanda, kurios kiekvienas narys turi skirtingas funkcijas ir tinkami jas atlieka, kad eksportas būtų sistemingas bei našus.