SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO MOKESČIAI

Eksportas Lietuvoje

Kokie?

EKSPORTO pokyčiai

Verslininkai, kurie eksportuoja savo gaminius į kitas šalis – turi sumokėti tokius mokesčius, kurie yra taikomi kiekvienoje šalyje. Ne veltui galvodami apie įsitraukimą į naujas rinkas jie turi įvertinti reikalingų leidimų ir tuo pačiu mokesčių poreikius. Tiesiog ne visada – apsimoka.

Eksporto mokesčiai kinta priklausomai nuo daugelio skirtingų veiksnių. Žinoma, pirmiausia nuo šalies, kuri kiekviena pati nusistato – kokie mokesčiai taikomi atvežant gaminius į jų šalis. Lygiai taip pat mokestinė prievolė kinta priklausomai ir nuo to – kokio tipo gaminiai yra atvežami. Vieni, kurie reikalauja mažesnio dėmesio ir paprastesnio eksportavimo – įvertinami mažesniais mokesčiais, kiti – didesniais. Galiausiai, kinta ir kiekiai, kurie taip pat nurodo, kokie eksporto mokesčiai bus taikomi.

Kaip kinta?

PVM tarifai

Lietuvoje taikomi eksporto mokesčiai taip pat kinta priklausomai nuo anksčiau aptartų veiksnių. Papildomai įvertinamos ir kitos charakteristikos, kurios nustato prekės vertę ir mokestinę naštą.

PVM tarifai kinta net ir pačioje ES. Jie gali būti:

  • Standartinis tarifas. Ne mažesnis nei 15 proc.
  • Lengvatinis tarifas. Ne mažesnis nei 5 proc.
  • Specialūs tarifai. Jie gali būti: itin sumažinti tarifai, nulinis tarifas, trumpalaikiai tarifai.