SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Pasiruošimas tarptautinei parodai

Tinkamas pasiruošimas tarptautinei parodai – reikalauja laiko bei dėmesio. Žinoma, tik pačius pirmus porą kartų, kadangi vėliau įtraukiančio stendo komponavimas – greitas ir paprastas.

Planuojantys dalyvauti parodose – turi įvertinti kelias smulkmenas, kurios gali užtikrinti, kad viskas vyks sklandžiai.

  • Pirmiausia – reikalinga investicija į gerą komandą, kurios kiekvienas narys žino – kokios tiksliai funkcijos jam yra paskirtos. Kuo kiekviena dirba sklandžiau – tuo bendras komandos darbas bus našesnis ir tuo pačiu rezultatai – geresni.
  • Žinoma, reikalingas ir kokybiškas pasiruošimas kontaktų užmezgimui. Dažniausiai tokiu atveju reikalingos vizitinės, taip pat, verta komandoje turėti žmogų, kuris yra atsakingas už komunikaciją.
  • Būtinai reikia daugiau dėmesio skirti partneriams. Tik tokiu atveju jie ir toliau norės naudotis Jūsų paslaugomis. Svarbiausia, kad partneriai žinotų, kuriuo metu ir kur jiems reikia būti. Tokiu atveju visas organizavimas bus kur kas sklandesnis ir tuo pačiu pasiektas tikslas – geresnis.
  • Rekomenduojama plačiau domėtis ir atsinaujinančiomis tendencijomis, kurios yra susijusios su parodomis. Paprasčiausiai stendai kinta, lygiai taip pat kaip ir kinta mados, tad jas sekti – visai naudinga.
  • Jeigu parodų metu dar turite laiko – tokiu atveju jis turėtų būti išnaudojamas kuo našiau. Geriausia, žinoma, deryboms. Juk patys naudingiausi kontaktai dažniausiai ir yra gaunami parodose.

Kuo daugiau dėmesio smulkmenoms – tuo paroda bus sėkmingesnė. O tai susiję ne tik su verslo vardo žinomumu, tačiau taip pat ir naudingų ryšių užmezgimu.