SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Galvijų/veršelių eksportas

Galvijų eksporto kiekiai visame pasaulyje labai skiriasi. Kol vienos šalys gali būti vadinamos gigantėmis, kadangi kiekvienais metais eksportuoja tūkstančius tonų mėsos, tuo tarpu kitos šalys, tokios kaip Lietuva, dažniausiai koncentruojasi ties visiškai kitokiu eksportu, kadangi užaugintos mėsos poreikis ir savoje šalyje – gana didelis.

Galvijų bei veršelių eksportas skirtingose šalyse labai kinta, tačiau vienareikšmiškai lyderiu gali būti vadinama Meksika. Antroje vietoje pagal galvijų eksporto kiekius atsiduria Europos Sąjunga (kaip vienas vienetas), o trečioje vietoje – Australija. 

Meksika, Europos Sąjunga ir Australija sudarė maždaug 66 % viso pasaulio galvijų eksporto. Šiuo metu pokyčiai gana maži, kadangi nuo 2018-ųjų karaliauti pradėjusios šalys  – iki šiol laikomos lyderės galvijų bei veršelių eksporto rinkoje.

Galvijų bei veršelių eksportas apima daugelį skirtingų komponentų, tačiau bet kuriuo atveju – Meksika yra lyderė.

Tiesa, kalbant apie galvijų eksporto kiekius taip pat reikia koncentruotis ne tik ties šaldytos mėsos gaminiais, kurių eksportas bene didžiausias, tačiau taip pat ir kitomis galvijų dalimis, kurios yra naudojamos kitose pramonės šakose. Pavyzdžiui, oda, kuri plačiai naudojama siuvyklose, tad ir ji apima būtent galvijų eksportą, tiksliau, ji yra įtraukiama į statistiką. Papildomai eksportuojamos ir kitos gyvulio dalys, kaip kad kaulai, kurie naudojami želatinos gamyboje, plaukai – medicinos bei grožio sferoje reikalinga prekė, kanopos, ragai, kurie dažniausiai reikalingi augintinių maisto kūrėjams.