SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Paryžiuje, Prancūzijoje

Paryžius – vienas gražiausių Prancūzijos miestų, kuris džiugina ne tik madomis, tačiau ir aukštu pragyvenimo lygiu. Nors visoje Prancūzijoje situacija nebloga, visgi, sostinėje verslai aktyviausiai puoselėja savo veiklas.

Būtent verslo parodos Paryžiuje – rengiamos dažniausiai.

  • „Maison&object“ – paroda, kurioje sulaukiama daug dėmesio ne tik iš vietinių, tačiau ir užsienio verslininkų. Prekinių ženklų pasiūla – labai įvairi, tad ir rasite čia labai daug skirtingų sričių verslininkų. Vienu metu parodoje eksportuojama daugiau nei 3 000 prekinių ženklų ir kiekvienais metais bent jau 6 00 – visiškai nauji. 
  • Medžio apdirbimo pramonės paroda „Eurobois“. Joje renkasi verslininkai, kurie dirba su medžiu ir medienos technologijomis.
  • „Esprit meuble“ – didžiausia baldų paroda profesionalams. Per 4 dienas joje apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Didelė jų dalis – verslininkai, kurie ieško partnerių tolimesnei, sėkmingai verslo plėtotei.
  • „Marjolaine“ – didžiausia ekologiškų gaminių paroda. Joje apsilanko daugiau nei 70 000 lankytojų ir tuo pačiu dalyvauja apie 1 000 verslininkų.
  • Tarptautinė maisto paroda – „SIAL“ 2020. Paryžiuje vykstanti paroda – pati didžiausia visoje Europoje. Kiekvienais metais registruojasi vis daugiau dalyvių. Paskutinius kelis skaičius siekė apie 7 000 – 8 000. Tai vieta, kur galima užmegzti palankius verslo santykius.
  • „Equiphotel“ – tarptautinė viešbučių, kavinių bei restoranų įrangos, maisto bei paslaugų teikimo. Beveik 2 000 dalyvių ieškantiems kolegų.

Parodos Paryžiuje yra labai įvairios, tad sekite informacija ir apsilankykite ten, kur kyla galimybės sėkmingai rasti verslo partnerius.