SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Parodos Paryžiuje, Prancūzijoje

Paryžius – vienas gražiausių Prancūzijos miestų, kuris džiugina ne tik madomis, tačiau ir aukštu pragyvenimo lygiu. Nors visoje Prancūzijoje situacija nebloga, visgi, sostinėje verslai aktyviausiai puoselėja savo veiklas.

Būtent verslo parodos Paryžiuje – rengiamos dažniausiai.

  • „Maison&object“ – paroda, kurioje sulaukiama daug dėmesio ne tik iš vietinių, tačiau ir užsienio verslininkų. Prekinių ženklų pasiūla – labai įvairi, tad ir rasite čia labai daug skirtingų sričių verslininkų. Vienu metu parodoje eksportuojama daugiau nei 3 000 prekinių ženklų ir kiekvienais metais bent jau 6 00 – visiškai nauji. 
  • Medžio apdirbimo pramonės paroda „Eurobois“. Joje renkasi verslininkai, kurie dirba su medžiu ir medienos technologijomis.
  • „Esprit meuble“ – didžiausia baldų paroda profesionalams. Per 4 dienas joje apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Didelė jų dalis – verslininkai, kurie ieško partnerių tolimesnei, sėkmingai verslo plėtotei.
  • „Marjolaine“ – didžiausia ekologiškų gaminių paroda. Joje apsilanko daugiau nei 70 000 lankytojų ir tuo pačiu dalyvauja apie 1 000 verslininkų.
  • Tarptautinė maisto paroda – „SIAL“ 2020. Paryžiuje vykstanti paroda – pati didžiausia visoje Europoje. Kiekvienais metais registruojasi vis daugiau dalyvių. Paskutinius kelis skaičius siekė apie 7 000 – 8 000. Tai vieta, kur galima užmegzti palankius verslo santykius.
  • „Equiphotel“ – tarptautinė viešbučių, kavinių bei restoranų įrangos, maisto bei paslaugų teikimo. Beveik 2 000 dalyvių ieškantiems kolegų.

Parodos Paryžiuje yra labai įvairios, tad sekite informacija ir apsilankykite ten, kur kyla galimybės sėkmingai rasti verslo partnerius.