SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTAS LIETUVOJE

Apie

Eksporto Istorija

Eksportas Lietuvoje žinomas jau nuo seno, Baltų laikų, tad tradicijos bei patrauklesnių kelių paieškos – išgrynintos ir naudojamos iki šiol. Žinoma, tik modernizuotos.

Eksportas Lietuvoje paskutiniais metais vis labiau auga, tad galima džiaugtis statistika, kuri yra mūsų pusėje. Per pastaruosius kelioliką metų eksportas Lietuvoje išaugo net kelis kartus, o tai ne tik padidino BVP, tačiau ir užtikrino lietuviškų prekių žinomumą kitose ES bei kitų sąjungų, žemynų šalyse.

Eksportas Lietuvoje

Detalės

Palyginimui, Lietuvos eksportas, matuojamas sumomis pagal metus:

2004 m.

7,5 mlrd. eur.

2008 m.

16 mlrd. eur.

2012 m.

23 mlrd. eur.

2014 m.

24 mlrd. eur.

APIE TAI 

Ką eksportuoja Lietuvoje?

Pagal eksporto grupes – galima išskirti šias daugiausia eksportuojamas prekes:

  • Nafta ir naftos gaminiai.
  • Baldai ir jų dalys.
  • Elektros mašinos ir joms skirti prietaisai.
  • Kelių transporto įranga.
  • Ir kitą.

Kokie?

EKSPORTUOJAMI GAMINIAI

Tiesa, statistika nėra labai tiksli, kadangi Lietuva nėra didelė naftos eksportuoja. Tiksliau, tokie gaminiai kaip nafta arba elektros mašinos bei jų dalys yra reeksportuojamos per Lietuvą, todėl įtraukiamos į mūsų šalies statistika.

Kalbant apie gaminius, kurie išvežami būtent tik iš Lietuvos ir daugiausia kuriami lietuvių įmonių – pirmoje vietoje turėtų atsidurti baldų pramonės gaminiai. Tai, žinoma, susiję su medienos ištakomis mūsų  šalyje, juolab, gana pigia darbo jėga, kuria džiaugiasi ir Lietuvoje verslus kuriantys kitų valstybių verslininkai.