SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Automobilių eksportas į Rusiją

Nors Rusijos valdžia dirba, kad kuo daugiau transporto priemonių būtų eksportuota iš šalies, tačiau statistika atskleidžia, kad automobilių eksportas į Rusiją – vis dar yra didesnis nei iš. Natūralu, kad tai lemia poreikis įsigyti geros kokybės transporto priemones, kurios dažniausiai gaunamos iš ES šalių. Rusija užima net 13 vietą pasaulyje pagal pagaminamų transporto priemonių skaičių ir augimas – matomas, tad tikimasi, kad greitų metu eksportas į kitas šalis bus didesnis nei į ją pačią.

Lengvųjų transporto priemonių eksporto vertė šalyje nuo 2018-ųjų iki 2019-ųjų – tik kilo. Skaičiuojama, kad padidėjimas matuojamas net 400  mln. JAV dolerių. O per 2019-uosius metus skaičiai išaugo iki 1,6 mlrd. JAV dolerių.

Sunkiųjų transporto priemonių poreikis kiek mažesnis. Jų eksportas iš kitų šalių į Rusiją sudarė apie 400 mln. dolerių tais pačiais metais.

Automobilių eksportas į Rusiją taip pat sulaukia daug dėmesio ir iš Japonijos. Tiesa, dažniausiai iš šios šalies į Rusiją patenka ne pačios transporto priemonės, tačiau jų dalys, kurios vėliau naudojamos tvarkymui, senų auto atgaivinimui, funkcionalumo sugrąžinimui.

Transporto priemonių įvežimas į šalį, tiesa, gana nekukliai apmokestinamas. Net 25 % turi būti sumokami  mokesčių importo formai atlikti. Taip pat būtina sumokėti ir PVM, kuris, tiesa, yra taikomas tik naujų transporto priemonių atvežimui į šalį. Jis sudaro apie 20 % visos transporto priemonės vertės.