SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Grudų eksportas

Grūdai yra vienas svarbiausių mitybos grandinėje esančių komponentų, kuris aprūpina mūsų organizmą angliavandeniais, o jie – reikalinga energija. Natūralu, kad ne tik gana lengvai auginami net ir skirtinguose klimatuose, tačiau taip pat ir lengvai eksportuojami į kitus kontinentus. Grūdai dažnai laikomi vienu dažniausiai pervežamu maisto gaminiu, kuris pasiekia net ir tolimiausius žemynus.

Tiesa, grūdų eksportas įdomus tuo, kad skirtinguose regionuose auginami ir skirtingos kultūros grūdai, tad vyksta tam tikri mainai tarp valstybių. Kalbant apie grūdus dažniausiai minimas kviečių eksportas, miežių bei ryžių. Tiesa, eksportuojami ne tik pavieniai grūdai, tačiau ir iš jų pagaminti gaminiai, ypač dažnai – miltai bei duona.

Pačiais didžiausiais grūdų eksportuotojais laikomos Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija bei Prancūzija. Žinoma, jos tikrai nėra vienintelės, tik kitoms šalims tenka mažesni eksporto kiekiai. Tiesa, nors šio trys šalys eksportuoja grūdų daugiausia, tačiau negalima sakyti, kad kuris nors regionas yra rinkos lyderis, gigantas, kadangi pasaulyje didžioji dalis valstybių augina bei eksportuoja kokius nors grūdus, tik skiriasi kiekiai, kurie gana įvairiai ir tuo pačiu tolygiai pasiskirsto rinkoje.

Įdomu tai, kad tam tikruose regionuose užauginamų grūdų kiekių nepakanka žmonėms išmaitinti, tad importo kiekiai – gana dideli. Tai yra Viduriniai Rytai, Rytų Azija, Japonija. Būtent  į šias šalis kitos valstybės eksportuoja didelius kiekius grūdų.