SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO FINANSAVIMAS

Kokia?

EKSPORTO nauda

Prekių eksportas yra naudingas ne tik verslininkams, kurie visada siekia kuo didesnio pelno, tačiau taip pat ir valstybei, kuriai reikalingi sumokėti mokesčiai ir taip pat prekinio vardo žinomumo didinimas. Natūralu, kad tuomet valstybė skiria finansavimą, kuris yra skirtas eksporto gerinimui, padeda verslininkams surasti partnerius bei dirbti bendrystėje, kad būtų pasiekti geresni eksporto rezultatai.

Tiesa, valstybės parama yra tik dalinė, taip pat, neprisiimama visos atsakomybės, kurią patiria  verslininkas nusprendęs, kad verta išbandyti eksportą. Tokiu atveju dažniausiai pasinaudojama bankų arba kreditorių paslaugomis, kurios dalinai padengia tam tikras išlaidas, kurios yra reikalingos eksportuojamoms prekėms pasiekti tikslą. Kadangi dažniausiai tik pasiekus tikslą vietinis verslininkas sumoka – eksportuotojai visada rizikuoja.

Kokios?

EKSPORTO galimybės

Siekiant išvengti rizikos, žinoma, naudinga pasinaudoti įvairaus tipo draudimais. Jie – mokami, tačiau labai pasitarnauja tokiu atveju, kai surandamas naujas verslininkas, nauja niša, kuri dar nėra išbandyta.

Geriausia yra rinktis tokius bankus ir tokias kredituojančias įmones, kurios tiesiogiai dirba su eksportuotojais. Dažniausiai tokiose komandose yra nariai, kurie puikiai išmano šio tipo finansavimo riziką, galimybes, taip pat gali suteikti naudingas finansines konsultacijas verslininkams, o tai procesus padaro tikslesniais.

Eksporto finansavimas galimas tiek privačiame, tiek valstybinių įstaigų. Svarbiausia rasti paslaugas teikiančius asmenis, kurie atitinka kiekvieno verslo poreikius, tai yra, teikiami remiantis tam tikromis sąlygomis.