SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Jautienos eksportas

Lietuva yra viena iš tų šalių, kuri gana didelius jautienos kiekius eksportuoja iš kitų valstybių, net kitų kontinentų. Jautiena dažniausiai atvežama šaldyta, eksporto metu laikomasi labai griežtų higienos reikalavimų, palaikoma konkreti temperatūra, galiausiai – ji turi atitikti keliamus griežtus reikalavimus. 

Ypač aukšti reikalavimai keliami tai jautienai, kuri atvežama į Europos Sąjungos šalis.

Pačios didžiausios jautienos eksporto šalys yra:

  • Indija;
  • Australija;
  • JAV;
  • Brazilija.

Šios keturios valstybės sudaro beveik 66 % viso pasaulio jautienos eksporto rinkos, tad drąsiai jas galima vadinti gigantėmis.

Ypač palankios prognozės yra orientuotos į Braziliją, kuri kelių metų eigoje, kaip tikima, turėtų būti šio gaminio eksporto rinkos gigantė. Didžiausi jautienos eksporto kiekiai keliauja į JAV, Australiją, Indiją. Tam tikra dalis ir į Europą, tačiau kaip jau minėjome – čia palaikomi labai aukšti importo reikalavimai (ypač maisto gaminių).

Lietuvos jautienos eksportas rinkoje –  TOP 30-uke neatsiduria, kadangi kiekiai – maži. Tiesa, eksportas – vis tiek vyksta ir prognozuojama, kad mūsų valstybės būtent jautienos kiekių pervežimas į kitas šalis – išaugs.

Natūralu, kad reaguodama į pokyčius rinkoje – Lietuvos ūkininkai taip pat pradėjo aktyviau auginti jaučius, tiesa, nemaža dalis ir lieka mūsų valstybės ribose, kadangi suvartojami kiekiai būtent šios mėsos – taip pat gana dideli.

Siekiantys eksportuoti jautienos gaminius, kurie dažniausiai būna šaldyti, turi nepamiršti, kad reikalingas tam tikrų sąlygų atitikimas.