SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO RIZIKOS

Kokios?

Galimos rizikos 

Prekių eksportas yra neatsiejamas nuo tam tikrų rizikų, kurių negali išvengti nei vienas verslas. Tiksliau, rizikos visada yra, o imantis reikalingų priemonių – jos gali būti apeinamos.

Eksporto rizikos yra labai įvairios, tad aptarsime kelis tipus, kurie galbūt padės tiksliau suvokti – kaip veikia prekių išvežimo politika.

Kokia?

Politinė rizika

Nei vienas verslininkas negali būti ramus dėl politinės situacijos šalyje, kurioje jis dirba. Dar labiau negali būti ramus dėl tos šalies į kurią prekės yra eksportuojamos. Taigi, bet kokia politinė rizika yra visada. Štai todėl reikia atsakingai rinktis šalis, kuriose norima siūlyti savo produkciją. Vienos patikimos labiau, kitos – ne tokios patikimos, tad tai svarbus vertinimo kriterijus.

Kokia?

Teisinė rizika

Žinoma, eksporto rizikos apima ir teisinius niuansus, kurie kiekvienoje šalyje kinta. Tai, kas yra gana įprasta vienoje šalyje, kitoje gali būti visiškas tabu. Juolab, renkantis šalis reikia vertinti įstatymus ne tik tuo metu, tačiau apgalvoti ir galimus pasikeitimus. Tai dažniausiai susiję su muitais, verslo sričių galimybėmis eksportuoti, valiutos kismu ir t.t.

Kokia?

Kredito ir finansinė rizika

Eksporto rizikos galimybės taip pat neatsiejamos ir nuo finansinės rizikos, kadangi nei vienas verslininkas negali būti tikras, kad už pateiktas prekes bus atsiskaityta. Žinoma, riziką galima sumažinti pasirinkus atsakingus partnerius, kurie teikia skirtingo tipo garantijas.

Eksportas Lietuvoje

KOKYBĖS RIZIKA

Net ir išsiuntus prekes verslininkas negali būti tikras, kad supirkėjas nesusisieks dėl kokybės vertinimo, kuris ne visada yra pagrįstas. Siekiant to išvengti geriausia yra samdytis nepriklausomą specialistą, kuris atsakingai vertintų kokybės rizikas ir tuo pačiu pateiktų rekomendacijas.