SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

EKSPORTAS EUROPOS SĄJUNGOJE

Eksportas Europos Sąjungoje

APIE

EKSPORTĄ PASAULIO ATŽVILGIU

Europos Sąjunga yra pati didžiausia prekiautoja visame pasaulyje, kurios tiek importo, tiek eksporto veiksmai sudaro net 20% pasaulinės prekiavimo situacijos. Laisva prekyba tarp Europos Sąjungos narių prasidėjo prieš geras dešimtis metų ir šiandien galime džiaugtis atsiveriančiomis verslo galimybėmis “panaikinti” sienas ir suteikti piliečiams galimybes pigiau mėgautis kitų valstybių turtais

DUOMENYS

Europos Sąjungos eksportas, pagal sritis, detaliau klasifikuojamas:

Automobilių pramonė

48%

Kita pramonė

27%

chemijos gaminiai

15%

Maisto produktai

5%

kitos prekės

 5%

Kokie?

Tarifai

Eksportas Europos Sąjungos ribose pasireiškia vienodais prekybos tarifais, kurie taikomi ir importavimui. Būtent tai prisidėjo prie bendrijos klestėjimo ir galimybių atsivėrimo. Kadangi netaikomi papildomi muitų mokesčiai už prekes, kurios atvežamos iš kitos Europos Sąjungos šalies – prekyba tiek tarp juridinių, tiek tarp fizinių asmenų tapo aktyvi. 

koks?

EKSPORTo augimas 

Nors sukūrus liberalią rinką buvo tikimasi, kad sąjungos šalys palaikys tarpusavio glaudžius santykius tik viena su kita, visgi, pasaulinė eksporto situacija rodo ir sąjungos atvirumą, norą bendradarbiauti su kitų žemynų bei kitų rinkų galimybėmis. Europos Sąjungos eksportas į trečiąsias šalis XX amžiaus pabaigoje padidėjo beveik iki 7 % BVP, o 2002-ais metais augimas siekė net 11,2 %. XXI amžiaus pradžioje svarbiausia ES eksporto partnerė buvo JAV.