SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Europoje

Europa yra vienas labiausiai išsivysčiusių žemynų pasaulyje, kuris gali pasigirti ne tik gera ekonomika, aukštu pragyvenimo lygiu, tačiau ir sėkminga verslo plėtote ne tik tarpusavyje, tačiau ir šį kitas šalis. Nors Europos Sąjunga yra padėjusi stabilius pamatus žemyno rinkai, tačiau nemaža dalis Europos šalių gaminių keliauja į kitus kontinentus.

2018-ųjų duomenimis Europoje gyveno 746 419 440 žmonės. Bendrasis vidaus produktas tenkantis vienam gyventojui buvo 29 410 JAV  dolerių.

Jeigu jus domina eksportas – tokiu atveju siūlome apsilankyti pačiose didžiausiose verslo parodose Europoje.

Kiekviena šalis rengia savas parodas, kurios dažniausiai klasifikuojamos pagal sritį. Pateiksime kelias labiausiai vertas dėmesio.

  • „Expofarma 2020“ – nacionalinė vaistinių ir preparatų paroda, kuri kas trejus metus vyksta Portugalijoje. Tai vieta, kur pristatomi naujausi vaistai, farmacininkai juos perka.
  • „Interbrush 2020“ paroda, kuri skirta transporto priemonių komponentų pristatymui. Kas ketverius metus Vokietijoje susirenkantys verslininkai pristato inovacijas, kurios skirtos žmonių gyvenimo kokybei gerinti.
  • „Metpack 2020“ – metalo gaminius ir tuo pačiu technologijas, kurios apdoroja metalą, pristatanti mugė, kuri vyksta kas trejus metus, Vokietijoje. 
  • „Top drh – annecy 2020“ paroda, kuri vienija vadybininkus ir žmogiškųjų išteklių ekspertus, kurių tikslas našesniu padaryti verslą.
  • Rytų Prancūzijoje vykstanti „Sepem industries est 2020“ paroda orientuota į pramonės įrangos bei proceso žinių atnaujinimą.

Parodos Europoje – galimybė plėsti savo verslo ribas. Išnaudokite jas.