SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Automobilių eksportas į Afriką

Naudotų transporto priemonių eksportas į Afriką – klesti. Panašu, kad eksportas į Afrikos valstybes ir toliau augs, kadangi tai mažiausiai motorizuotas tankiai apgyvendintas žemynas pasaulyje, tad augant poreikiams – visada atsiranda ir pasiūla.

Afrikoje turimų transporto priemonių skaičius – stebina. Vos 44 automobiliai 1 000 gyventojų, tačiau jeigu eksportas į šią šalį bus toks intensyvus, kaip kad yra šiuo metu – skaičiai gana greitai keisis, taps kardinaliai aukšti (palyginimui pasaulio vidurkis yra beveik 200 automobilių 1 000 gyventojų).

Augantis transporto priemonės poreikis yra susijęs ir su augančia viduriniąja klase ir tuo pačiu laisvai naudojamomis pajamomis, kurios orientuotos į geresnio gyvenimo tobulinimą.

Automobilių eksportas į Afriką labiausiai orientuotas į Nigeriją, kadangi tai yra valstybė, kurioje fiksuojamas didžiausias transporto priemonių skaičius. Šioje šalyje gyvena apie 140 mln. gyventojų ir net 40 mln. jau priskiriami vidutinei klasei, kuri gali sau leisti įsigyti nuosavą transporto priemonę.

Manoma, kad per ateinantį dešimtį metų iki 2030-ųjų – automobilių eksportas į šį žemyną augs kone dvigubai ir registruotų transporto priemonių skaičius gali siekti net 90 milijonų (o kiek keliais važinėja neregistruotų!).

Kiekvienais metais apie 800 000 naudotų transporto priemonių Afriką pasiekia iš Japonijos, ES bei JAV. Europos Sąjunga yra antra pagal dydį naudotų auto eksportuotoja į Afrikos šalis. Automobiliais aprūpina daugiau nei 15 valstybių, kurios jau nebereikalingos europiečiams. Iš ES šalių daugiausia eksportuoja Vokietija.