SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Lino eksportas

Nors Lietuvoje linai nėra auginami labai aktyviai, tad natūralu, kad negalime pasigirti ir labai dideliais eksporto kiekiai, tačiau pasaulyje – tai ypač paklausi prekė, kuri plačiai eksportuojama po skirtingus kontinentus. 

Vertinant linų eksporto kiekius kiek anksčiau  (2011-ais metais) –  45 % tenka ES.

Taip pat gana dideliais kiekiais gali pasigirti ir Šiaurės Amerika, kuri daugiausia eksportuoja linus į Kanadą. Nemaža dalis iš JAV anksčiau keliavo ir į ES šalis, tačiau šiuo metu matyti sumažėjimas.

Europos valstybės, kurios daugiausia eksportuoja linų, yra Prancūzija (vidutiniškai 71 000 tonų per metus) ir Belgija (vidutiniškai 57 000 tonų per metus), trečioje vietoje – Baltarusija. 

Neatsilieka ir Afrika, kuri daugiausia linų pluošto gaminių eksportuoja į Egiptą. 

Lietuva linų eksporto lentelėje nėra labai aukštai, tačiau apskritai – eksportas vyksta. Per penkerius metus nuo 2011-ųjų iki 2016-ųjų šalis eksportavo  daugiau nei 900 tonų linų sėmenų. 44 % buvo vežami į Latviją, 11 % – Belgiją ir 11 % – Estiją. 

Tiesa, eksportuojamos ne tik linų sėmenys, tačiau ir pakulos bei atliekos, kurių eksportas per tuos pačius penkerius metus iš Lietuvos siekė daugiau nei 19 000 tonų. Daugumą gaminių siekė Prancūziją, kita dalis – Belgiją bei Ispaniją. Taigi, Lietuvos lino eksportas daugiausia orientuojasi į Europos šalis.