SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Šilauogių eksportas

Šilauogių ūkių eksportas vis labiau atveria platesnius kelius Lietuvos ūkininkams išvežti didelius kiekius šių tamsiai mėlynų uogų. Tiesa, šiuo metu mūsų šalis negali džiaugtis labai dideliais šilauogių eksporto kiekiais, kadangi kur kas didesnės valstybės yra užėmusios rinką ir su jomis konkuruoti – sunku.

Šilauogių eksportas apima tiek šviežių, tiek šaldytų uogų pervežimą, taip pat, gaminių, produktų, kurie yra pagaminti iš vitaminų bomba laikomų uogų. Juose yra ne tik daug vitaminų, tačiau ir ląstelienos, antioksidantų, tad kuo daugiau teigiamos informacijos  – tuo didesnis poreikis jas vartoti ir tokiose šalyse, kur natūraliai užsiauginti yra neįmanoma arba labai sunku.

Štai 2014-ais metais vidutinė rinkos kaina už šilauoges buvo beveik 2 JAV doleriai už svarą. Šiuo metu kainos išaugusios net kelis kartus, tad ir poreikis auginti bei eksportuoti šilauoges – didesnis. 

2017-ais metais JAV eksportavo beveik 60 mln. svarų šviežių šilauogių į kitus kontinentus ir sumos siekė daugiau nei 107 mln. JAV dolerių. Didžiausias šių uogų pirkėjas buvo Kanada, taip pat poreikis auga ir Pietų Korėjoje.

Europoje eksporto kiekiai taip pat auga, tačiau šis kontinentas išsiskiria ne tik eksportu, tačiau ir suvartojimu. Tai reiškia, kad didelė dalis užauginamų šilauogių ir lieka pačiame žemyne, prekiaujama Europos Sąjungos ribose.