SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Kavos eksportas

Pradedate kiekvieną rytą nuo kavos? Džiugu, tačiau ar kada nors teko pagalvoti – kaip kava pasiekia Jūsų namus? Turbūt – nelabai, kadangi daugelį maisto produktų vartojame kiekvieną dieną, tačiau net nekyla klausimas – iš kokios jie yra šalies.

Taip ir su kava, kurios eksportas 2019-ais metais siekė net 30,1 JAV dolerių per metus ir nors nuo ankstesnių metų matyti sumažėjimas, tačiau jis – gana kuklus (-0,9 %).

TOP 5 kavos eksporto šalys pasaulyje yra:

  • Brazilija: 4,6 milijardo JAV dolerių (15,1% viso kavos eksporto).
  • Kolumbija: 2,6 milijardo JAV dolerių (8,7%).
  • Šveicarija: 2,5 milijardo JAV dolerių (8,3%).
  • Vietnamas: 2,41 mlrd. JAV dolerių (8%).
  • Vokietija: 2,37 milijardo JAV dolerių (7,9%).

Tai, kad pirmoje vietoje yra Brazilija – turbūt nieko nenustebinome. O didžiausi eksportuojamos kavos kiekiai yra parduodami Europoje. 

Nuo 2015-ųjų metų pats didžiausias kavos eksporto augimas fiksuojamas Prancūzijoje (iki 74,8%), Nyderlanduose (iki 57,2%), Italijoje (iki 24,7%) ir Šveicarijoje (padidėjo 24,2%).

Visgi, ne visose šalyse matyti augimas. Šalys, kuriose eksportuojamos kavos pardavimai sumažėjo: Indonezija (sumažėjo -26,6 proc.), Belgija (sumažėjo -19,9 proc.), Brazilija (sumažėjo -18,2 proc.), JAV (sumažėjo –13,2 proc.) Ir Vietnamas (sumažėjo) -0,04%).

Gerkite tik kokybišką kavą ir pasidomėkite – iš kur ji Jus pasiekė.