SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Suomijoje

Suomijos Respublika garsėja kaip šalis, kuri turi aukštą pragyvenimo lygį.  2017-ųjų metų duomenimis Suomijos gyventojų skaičius siekė 5 541 274, BVP – 42 236 JAV dolerių vienam gyventojui. Nors skaičiai kinta, tačiau galima džiaugtis, kad ši šalis ekonomiškai stabili. Viena tų priežasčių yra maisto bei kitų prekių eksportas į kitas valstybes, tad nemaža dalis biudžeto formuojama būtent iš šios verslo srities.

Tiesa, svarbi dalis sėkmingos ekonomikos – eksportas, o plačiau apie jo galimybes Suomijoje galite sužinoti rengiamose parodose.

  • Paroda „Horses 2020“, organizatorius – Tampereen Messut Uy. Paroda skirta tiems, kurie planuoja verslas su žirgais bei arkliais.
  • Paroda „Petexpo 2020“, organizatorius – Messukeskus. Paroda planuojantiems užsiimti gyvulininkyste, taip pat, augintinių verslu.
  • Paroda „Eurosafety 2020“, organizatorius – Tampereen Messut Uy. Tarptautinė saugos ir saugumo paroda.
  • „Workplace welfare fair 2020“ paroda, kuri skirta norintiems užtikrinti savo darbuotojų gerovę. Tai yra darbingumo ir gerovės darbo mugė.
  • „Elintarvike teollisuus 2020“ mugė, kurios organizatorius – Tampereen Messut Uy. Tai yra maisto gamybos pramonės paroda. Jos metu daug kalbama apie eksporto galimybes, tai puiki vieta megzti santykius.
  • Tarptautinė statybų ir statybos paslaugų mugė – „Finnbuild 2020“. Parodoje dalyvauja ne tik vietiniai, tačiau ir užsienio verslininkai.
  • Telekomunikacijų ir informacinių tinklų mugė – „Communication networks Finland 2021“.
  • Ir kitos.

Parodos Suomijoje yra labai įvairios, tad kiekvienas verslas, kuris domisi – gali sėkmingai megzti jose šiltus kontaktus.