Select Page

Parodos Baltarusijoje

Baltarusijos ekonomikos augimas paskutinius metus vis spartesnis. Ekonomistai teigia, kad tai aktyviai susiję su išaugusiais eksporto kiekiais. Ir dėl to, kad atsiveria platesni keliai į Europą, ir todėl, kad atsirado daugiau parodų, kuriose vietiniams verslininkams kalbama apie eksporto naudą ir tuo pačiu – tinkamas to priemones.

2019-ųjų metų duomenimis Baltarusijoje gyveno 9 475 200 žmonės. BVP vienam žmogui siekė 6 500 JAV dolerių. Šiuo metu skaičiai yra didesni ir nemaža to priežastis yra didesnis eksportas.

Daugiau apie eksportą galima sužinoti tarptautinėse parodose, kurios vyksta Baltarusijoje.

  • „Grožis ir sveikata“ – Baltarusijoje, Minske veikianti paroda, kurios tikslas puoselėti grožį bei padėti verslininkams rasti vieniems kitus. Parodoje yra laukiami visi, kurie dirba grožio srityje, taip pat, kurių sfera siejasi ir su medicina. Svečiai – ne tik Baltarusijos verslininkai, tačiau ir kitų šalių, tai palanki vieta užmegzti naudingus ryšius.
  • Paroda „Mechaninė inžinerija“ – ypač daug dėmesio sulaukianti verslininkus puoselėjanti vieta, kurioje renkasi atstovai iš skirtingų pasaulio šalių.
  • „Statybų savaitė“ – vieta, kurie kiekvienas šioje sferoje dirbantis verslininkas gali sėkmingai „praminti“ kelius savo nišoje. Tai puiki paroda jauniesiems statybų verslininkams, kuriems reikalingi partneriai veiklos plėtotei.
  • „Mechaninė inžinerija“ – dar viena paroda, kuri vyksta Baltarusijoje. Puikus pasirinkimas tiems, kurie domisi inovacijomis.

Jeigu jus domina parodos Baltarusijoje – sekite informaciją ir rinkitės tinkamas pagal sferas.