SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Baltarusijoje

Baltarusijos ekonomikos augimas paskutinius metus vis spartesnis. Ekonomistai teigia, kad tai aktyviai susiję su išaugusiais eksporto kiekiais. Ir dėl to, kad atsiveria platesni keliai į Europą, ir todėl, kad atsirado daugiau parodų, kuriose vietiniams verslininkams kalbama apie eksporto naudą ir tuo pačiu – tinkamas to priemones.

2019-ųjų metų duomenimis Baltarusijoje gyveno 9 475 200 žmonės. BVP vienam žmogui siekė 6 500 JAV dolerių. Šiuo metu skaičiai yra didesni ir nemaža to priežastis yra didesnis eksportas.

Daugiau apie eksportą galima sužinoti tarptautinėse parodose, kurios vyksta Baltarusijoje.

  • „Grožis ir sveikata“ – Baltarusijoje, Minske veikianti paroda, kurios tikslas puoselėti grožį bei padėti verslininkams rasti vieniems kitus. Parodoje yra laukiami visi, kurie dirba grožio srityje, taip pat, kurių sfera siejasi ir su medicina. Svečiai – ne tik Baltarusijos verslininkai, tačiau ir kitų šalių, tai palanki vieta užmegzti naudingus ryšius.
  • Paroda „Mechaninė inžinerija“ – ypač daug dėmesio sulaukianti verslininkus puoselėjanti vieta, kurioje renkasi atstovai iš skirtingų pasaulio šalių.
  • „Statybų savaitė“ – vieta, kurie kiekvienas šioje sferoje dirbantis verslininkas gali sėkmingai „praminti“ kelius savo nišoje. Tai puiki paroda jauniesiems statybų verslininkams, kuriems reikalingi partneriai veiklos plėtotei.
  • „Mechaninė inžinerija“ – dar viena paroda, kuri vyksta Baltarusijoje. Puikus pasirinkimas tiems, kurie domisi inovacijomis.

Jeigu jus domina parodos Baltarusijoje – sekite informaciją ir rinkitės tinkamas pagal sferas.