SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Mineralinio vandens eksportas

2016-ais metais mineralinio vandens eksportas visame pasaulyje sudarė apie 729 mln. tonų ir lyginant su ankstesniais metais matyti beveik 20 % sumažėjimas. Bene didžiausias augimo tempas buvo fiksuojamas 2011-ais metais ir panašu, kad kuo daugiau kalbama apie ekologiją bei plastiko žalą gamtai – tuo ir mineralinio vandens gamybos bei eksporto mastai tampa vis mažesni.

Paprasčiau skaičius verčiant sumomis – per 2016-uosius metus buvo eksportuota mineralinio vandens už daugiau nei 3,5 mlrd. JAV dolerių. Peržvelgus skirtingus metus matyti tendencijos, augimai ir kritimai, kurie taip pat susiję ir su pasaulyje vykstančiais gamtos pokyčiais, politiniais kismais ir t.t.

Pačios populiariausios šalys, kurios eksportuoja mineralinį vandenį buteliukuose, yra šios:

  1. Prancūzija (906,5 mln. JAV dolerių).
  2. Kinija (673,8 mln. JAV dolerių).
  3. Vokietija (114,6 mln. JAV dolerių).
  4. Čekija (23,2 mln. JAV dolerių).
  5. Rusija (20,3 mln. JAV dolerių).

Tiesa, būtent vandens išpildymo į buteliukus procese dominuoja Kinija ir tai siekė net 96 % viso pasaulyje vykstančio mineralinio vandens eksporto. Nuo 2007-ųjų iki 2016-ųjų matyti mineralinio vandens Kinijoje eksporto augimas, kuris siekė 1,2 %. Lyginant su kitomis šalimis – jos buvo kur kas kuklesnės savo skaičiais. 

Mineralinio vandens eksportas vis mažėja, kadangi atsiranda stiprių organizacijų, kurios kovoja su plastiko tarša. O tai skatina verslininkus ieškoti naujų vandens pateikimo formų.