SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO MOKYMAI

Kokia?

Mokymų nauda 

Eksporto nauda yra akivaizdi, tačiau kai kuriems verslininkams trūksta ryžto arba jėgų pagaliau užsiimti galimybe tiekti savo prekes į kitas pasaulio šalis. Žinoma, žinios atsiranda nuo mokymų, o jų pasiūla, šiuo metu, tikrai labai įvairi.

Eksporto mokymai yra skirti ne tik verslininkams, kurie renkasi bazines žinias, tačiau taip pat ir asmenims, kurie nori tapti eksporto specialistais. Išmokę tinkamai valdyti situacijas, žinoma, nuolatos besidomintys pokyčiais, galiausiai, gaudami bazines žinias apie informacijos ieškojimo kanalus – jie tampa ekspertais, kurie tuos pačius verslininkus paskui konsultuoja dėl eksporto galimybių. 

Kokie?

MOKYMŲ PASIRINKIMAS

O mokymų, šiuo metu, tikrai labai daug. Ir tokių, kurie rengiami Lietuvoje lietuviams, ir globalių, kurie dažniausiai rengiami online. Dalis jų yra mokami. Tokiuose dažniausiai savo patirtimi dalijasi ekspertai. Kita dalis – nemokami, tačiau dažniausiai suteikiamas tik bazinis žinių paketas, kuris skirtas apskritai nuspręsti – ar verta toliau domėtis eksportu, ar jo galimybės tam tikram verslui galbūt yra kiek per plačios.

Jeigu Jus domina eksporto mokymai – tokiu atveju svarbiausia rasti patikimus lektorius. Geriausi yra tie, kurie praktiškai susiduria su eksportu, tai yra, dideli verslai, kurie jau ne vienerius metus eksportuoja gaminius. Tokių verslininkų, vadovų patirtis – naudingiausia.

Visgi, taip pat svarbu nepamiršti, kad su eksporto rinka susijusi informacija nuolatos kinta, tad reikalingas aktyvus domėjimasis ne tik įstatymais, tačiau ir muitų kainomis, tam tikro gaminio konkurencingumu.