Select Page

Parodos Latvijoje

Latvijos Respublika yra maža šalis, tačiau stebinanti gana dideliais ekonomikos augimo šuoliais. Kaip ir daugelis kitų posovietinių šalių, taip ir Latvija – vis sparčiau skinasi kelią eksporto rinkoje, išveža ne tik maisto produktus, tačiau ir kitus gaminius. 

Pagal 2018-ųjų duomenis – šalyje tuo metu gyveno 1 934 379. Bendras vidaus produktas vienam gyventojui siekė 13 699 eurų. Lyginant su ankstesniais metais – fiksuojamas padidėjimas.

Eksportas neatsiejamas nuo ekonomikos, tad  vietiniai verslininkai skatinami bandyti savo jėgas. Pirmiausia – žinių įgijimas, kurios teikiamos šiose Latvijos parodose.

„Riga food 2020“. Maisto pramonės paroda Rygoje vyksta jau 25-erius metus. 2019-ais metais parodoje savo veiklą pristatė daugiau nei 700 įmonių. Tai didžiausia paroda Pabaltyje.

  • „Auto 2020“ – tarptautinė automobilių paroda Rygoje. Tai vienintelė paroda Baltijos šalyje, kuri skirta automobilių entuziastams ir profesionalams.
  • Metalo apdirbimo įrangos bei mašinų paroda laukia jūsų Rygoje. Paroda vadinami – „Tech industry 2020“.
  • „Comfort home 2020“ – renginys, kuris yra skirtas ne tik statantiems savo namus, tačiau ir ieškantiems verslininkų iš kitų šalių, kurie būtų suinteresuoti prekiauti konkrečiais gaminiais.
  • „Nedbaltica 2020“ – medicinos įrangos ir priemonių paroda Pabaltijo šalyse. Pati didžiausia šioje sferoje, tad interesantų gausa – plati.

Parodos Latvijoje yra labai įvairios, kinta savo specifikacija, tad beveik bet kokios sferos verslininkai gali rasti mugę, parodą, kurioje ne tik mezgami šilti kontaktai, tačiau ir pradedami rimti bendradarbiavimo žingsniai.