SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Latvijoje

Latvijos Respublika yra maža šalis, tačiau stebinanti gana dideliais ekonomikos augimo šuoliais. Kaip ir daugelis kitų posovietinių šalių, taip ir Latvija – vis sparčiau skinasi kelią eksporto rinkoje, išveža ne tik maisto produktus, tačiau ir kitus gaminius. 

Pagal 2018-ųjų duomenis – šalyje tuo metu gyveno 1 934 379. Bendras vidaus produktas vienam gyventojui siekė 13 699 eurų. Lyginant su ankstesniais metais – fiksuojamas padidėjimas.

Eksportas neatsiejamas nuo ekonomikos, tad  vietiniai verslininkai skatinami bandyti savo jėgas. Pirmiausia – žinių įgijimas, kurios teikiamos šiose Latvijos parodose.

„Riga food 2020“. Maisto pramonės paroda Rygoje vyksta jau 25-erius metus. 2019-ais metais parodoje savo veiklą pristatė daugiau nei 700 įmonių. Tai didžiausia paroda Pabaltyje.

  • „Auto 2020“ – tarptautinė automobilių paroda Rygoje. Tai vienintelė paroda Baltijos šalyje, kuri skirta automobilių entuziastams ir profesionalams.
  • Metalo apdirbimo įrangos bei mašinų paroda laukia jūsų Rygoje. Paroda vadinami – „Tech industry 2020“.
  • „Comfort home 2020“ – renginys, kuris yra skirtas ne tik statantiems savo namus, tačiau ir ieškantiems verslininkų iš kitų šalių, kurie būtų suinteresuoti prekiauti konkrečiais gaminiais.
  • „Nedbaltica 2020“ – medicinos įrangos ir priemonių paroda Pabaltijo šalyse. Pati didžiausia šioje sferoje, tad interesantų gausa – plati.

Parodos Latvijoje yra labai įvairios, kinta savo specifikacija, tad beveik bet kokios sferos verslininkai gali rasti mugę, parodą, kurioje ne tik mezgami šilti kontaktai, tačiau ir pradedami rimti bendradarbiavimo žingsniai.