SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Turkijoje

Turkija – graži šalis, kuri, tiesa, labiausiai vertinama ne dėl gamtos, tačiau neblogai išsivysčiusios ekonomikos, kuris suteikia galimybę jos naudą išbandyti ne tik vietiniams, tačiau ir užsienio verslininkams. Svarbi ekonomikos vystymo dalis yra eksportas apie kurį daugiau galima sužinoti įvairiose tarptautinėse parodose, kurios sąrašą pateiksime žemiau.

2017-ais metais Turkijoje gyveno 80 417 526 žmonės, o kiekvienam, iš jų tenkantis vidaus produktas siekė 8 716 JAV dolerių. Visgi, augančios ekonomikos dėka – skaičiai didesni, o eksportas – masyvesnis.

  • „Expo master fair congress and trade“. Inc.“ – paroda, kuri yra skirta pramoninio valymo, higienos palaikymo verslams.
  • „Fom fair fair organization center inc.“ – apatinių ir kojinių mugė, kurios metu dalyvauja ne tik verslininkai, tačiau ir lankytojai besitikintys gauti daugiau informacijos apie tam tikro prekinio vardo kokybę.
  • „Tureks uluslararası fuarcılık a.ş.“ – paroda, kuri yra orientuota į transporto ir jos puoselėjimo rinką. Puiki vieta pristatyti ne tik mašinas, tačiau ir gaminamas jų dalis.
  • „Messe frankfurt istanbul uluslararası fuarcılık ltd. Şti.“ – dar viena paroda transporto priemonėms. Tik šįkart – dviračiams ir motociklams. Puiki vieta rasti partnerius, kadangi dalyvauja žmonės iš viso pasaulio.
  • „Ubm icc fuarcılık ve organizasyon tic. A.ş.“ – medžioklei bei žvejybai skirta mugė.
  • Ir kitos.

Įvairios parodos Turkijoje rengiamos ir labai skirtingų sričių verslininkams, tad nuolatinis domėjimasis – geriausias būdas sudalyvauti ten, kur nusišypsos sėkmė.