SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO DOKUMENTAI

Koks?

EKSPORTO VADOVAS

Verslai, kurie planuoja užsiimti prekių eksportu į kitas šalis – turi pasirūpinti tam tikrais dokumentais, kurie gali užtikrinti ne tik legitymiai atliekamas paslaugas, tačiau taip pat ir prekės kokybės įrodymu. Kiekviena valstybė tiksliai nusako – kokie eksporto dokumentai reikalingi. Jie skiriasi, tačiau galima išskirti panašius, kurie su mažais pakitimais reikalingi visoms ES šalims.

Kokie?

Dažniausiai reikalingi eksporto dokumentai yra:

  • Fitosanitarinis sertifikatas. Jis yra reikalingas tokiu atveju, kai eksportuojami švieži vaisiai arba daržovės, grūdai, sėklos bei kiti panašaus kilmės gaminiai.
  • Prekybinė sąskaita. Tai yra dokumentas, kuriame fiksuojama prekė, jos kiekis, vertė ir kitos charakteristikos.
  • Tarptautinis važtaraštis. Dokumentas, kuriame pavežėjui yra nurodoma – kokiu metu ir kur prekės turi būti pristatomos.
  • Prekės kilmės sertifikatas. Tai dokumentas, kuriame nurodyta prekės kilmė. Jis patikslina, kad eksportuojamos prekės yra gamintos konkrečioje šalyje.
  • Muitinės deklaracija. Dar vienas dokumentas, kuris turi būti pateikiamas muitinei. Formos skiriasi priklausomai nuo šalies.
  • Pakavimo lapas. Jame detaliai išvardijamos – kokio tipo prekės yra eksportuojamos. Nurodomi kiekvienos matmenys.
  • Prekės kokybės sertifikatas. Kaip ir išduoda pavadinimas – tai yra dokumentas, kuris įrodo, kad eksportuojamos prekės atitinka kiekvienos valstybės keliamus kokybės reikalavimus.
  • Veterinarinis sertifikatas. Reikalingas tokiu atveju, kai eksportuojami gyvuliai arba priemonės, kurios yra skirtos gyvuliams.

Priklausomai nuo šalies į kurią yra eksportuojama – reikalingi ir konkretūs dokumentai, tad svarbiausia yra pasidomėti, kad neatsirastų jokių nesklandumų.