SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Italijoje

Italija garsėja ne tik skaniu vynu, tačiau ir aukštu pragyvenimo lygiu, kuris suteikia galimybę vietiniams gyventi komfortabiliai. Ir gana nemaža padėka dėl to tenka verslininkams, kurie savo gamybos vaisius siūlo ne tik vietinei, tačiau ir užsienio rinkai, tai yra, prekes eksportuoja. 

2017-ųjų metų duomenimis Italijoje gyveno 59 797 978 žmonės. Ir pastebimas augimas. Kodėl? Dėl gerėjančių pragyvenimo sąlygų. Tuo metu BVP vienam žmogui siekė net 35 811 JAV dolerių.

O kuo daugiau verslininkai domisi eksporto galimybėmis – tuo geresnė ekonomika.

Plačiau apie eksportą galima sužinoti tarptautinėse parodose.

  • „COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA“ – paroda Italijoje, kuris sulaukia grožio ekspertų dėmesio. Kiekvienais metais joje dalyvauja daugiau nei 3 000 įmonių ir tuo pačiu daugiau nei 260 000 lankytojų, kurie atvyksta iš viso pasaulio šalių.
  • „COSMOPACK“ – dar viena paroda tiems, kurie nori puoselėti grožį. Tai yra tarptautinė kosmetikos paroda, kuri orientuota į gamybos procesą: nuo žaliavų iki pakuočių.
  • „Vehicle & Transportation Technology Innovation Meeting (VTM Torino)“ – Italijoje vykstanti paroda, kurios dėmesys yra nukreiptas į automobilių pramonę.
  • „Vinitaly“ – pati didžiausia vyno sektoriaus paroda, kuri vyksta jau daugiau nei 50 metų.
  • „Tuttofood“ – paroda skirta ne tik tiems, kurie mėgsta skaniai pavalgyti, tačiau taip pat ir tiems, kurie ieško partnerių savo mitybos tinklo plėtotei.

Parodos Italijoje – tarptautinės, tad tai puikus pasirinkimas tiems, verslininkams, kurie ieško ne tik vietinių, tačiau ir kitų šalių partnerių.