SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTAS Į NE ES ŠALIS

Kas yra?

EKSPORTas po visą pasaulį

Nors Lietuvos gaminiai daugiausia eksportuojami į ES šalis, tačiau dėmesio sulaukia ir kituose žemynuose bei Europoje esančios valstybės, kurios nėra Sąjungos dalis. Eksporto kiekiai yra mažesni, kadangi muitinės paslaugos – nepigios ir daugelis verslininkų vertina atsiperkamumą.

Svarbiausi Lietuvos užsienio prekybos partneriai, kurie nėra ES dalis – Rusija, JAV, Baltarusija. Eksportas į ne ES šalis dažniausiai apima prekes: nafta, autodalys, maisto prekės.

Koks?

Europos eksportas pasaulio atžvilgiu

Europos Sąjunga yra viena iš trijų didžiausių eksporto rinkų pasaulyje. Kitos dvi yra JAV ir Kinija, tad būtent ten dažniausiai eksportuojamos ne tik Lietuvos, tačiau ir kitų ES šalių prekės.

Lietuvos eksportas ne į ES šalis dažniausiai susijęs su naftos pervežimu, tačiau tai nereiškia, kad šalyje yra dideli naftos kiekiai. Paprasčiausiai Lietuva tampa reeksporto šalimi per kurią pervežamas produktas. Pati valstybė į kitas ne ES šalis dažniausiai išveža medienos gaminius, taip pat, auto techniką bei jos dalis (tam tikras procentas taip pat yra reeksportuojamas).

MUITŲ MOKESČIAI

Kiekvienoje ne ES šalyje yra nustatytos muitų kainos, taip pat, taisyklės, kuriomis remiantis prekės yra įvežamos. Pavyzdžiui, planuojantys eksportuoti prekes į Rusiją turi ne tik sužinoti muitų mokesčius, tačiau ir pasirūpinti reikalingomis licencijomis bei leidimais, kurie suteikia eksporto galimybę. Kitu atveju prekės gali būti neįleidžiamos į šalį, o patirti nuostoliai tenka verslininkui, kuris nepasidomėjo dokumentais.