SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Parodos Estijoje

Nors Estija yra visai greta Lietuvos, tačiau pragyvenimo lygiu lenkia mūsų šalį net kelis kartus. Galime pasidžiaugti už kaimyninę šalį ir tuo pačiu imti iš jos gerus pavyzdžius, kurie padėtų mums taip pat auginti BVP. Tiesa, nemaža dalis prie ekonomikos augimo yra prisidedantis eksportas, kurio gaminiai iš Estijos keliauja ne tik po visą Europą, tačiau ir kitus kontinentus.

2017-ais metais Estijoje gyveno 1 305 755 žmonės. Kiekvienam iš jų tenkantis bendrojo vidaus produkto dalis buvo 17 522 JAV dolerių.

Šiuo metu ekonomika – dar geresnė ir svarbi to dalis – eksportas. Daugiau apie jį galima sužinoti verslo parodose.

  • „Tallin food fest 2020“ – vieta, kurioje turi būti kiekvienas masto sferos verslininkams. Lankytojai ir pranešėjai  – iš viso pasaulio, tad aplinka – ypač patraukli verslo plėtotei.
  • „Sstabuild 2021“ – dar viena tarptautinė paroda Estijoje, kurioje orientuojamasi į statybinę įrangą, techniką, tai pat, procesus, kurie gali užtikrinti, kad šioje sferoje darbai bus atliekami greitai, našiai bei pelningai.
  • „Interjeras 2021“ – paroda, kaip ir išduoda jos pavadinimas, kuri yra skirta dizaineriams ir tiems, kurie ieško partnerių šioje sferoje. Paroda vyksta jau 23 kartą, įprastai jos metu savo gaminius pristato apie 300 įmonių.

Parodos Estijoje suteikia galimybę sėkmingai plėtoti savo veiklą ir tuo pačiu rasti daug naudingos informacijos, kuri atveria galimybes. Kuo daugiau domimasi – tuo daugiau ir randama.