SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

EKSPORTO GALIMYBĖS

Kam?

Didėjančios eksporto galimybės dažniausiai skirtos

  • Lietuviškų arba kitos šalies gaminių prekės žinomumo didinimui.
  • Konkurencingumo didinimui užsienio rinkose.
  • Aktyvesnio įėjimo į trečiųjų valstybių rinkas.
  • Didinama pridėtinė vertė, kuri skatina plėtrą. 

Galima drąsiai sakyti, kad kiekvienos valstybės, pagal jos galimybės – plėtros šansai yra dideli, tik reikalingas tinkamas metodų naudojimas. Tai susiję  ne tik su gero pavydžio ėmimu iš kitų valstybių, tačiau ir specialiųjų mokymų rengimu, ekonomine diplomatija, rengiamų tarptautinių misijų skaičiumi, parama organizacijoms ir t.t. 

Žinoma, eksporto galimybės plinta ir atsiradus tam tikro tipo gaminių pertekliui. Tokiu atveju augantys verslai natūraliai ieško būdų, kurie padėtų padidinti pardavimus ir tuo pačiu įsiūlyti savo gaminius kitoms rinkoms.

Kokie?

EKSPORTO REIKALAVIMAI

Eksportas yra svarbi kiekvienos valstybės ekonomikos dalis, kuri gali padėti ne tik uždirbti iš perteklinio gaminio, tačiau taip pat ir plėsti savo verslo vardą, galiausiai, supažindinti pasaulį su tam tikros šalies kultūros dalimi.

Kiekvienos valstybės eksporto galimybės skiriasi. Natūralu, kad varijuoja ir eksportuojamų prekių tipas, taip pat, sumos, tačiau visos šalys siekia eksportuoti kuo daugiau, kad ir pelnas būtų kuo didesnis. Pavyzdžiui, pagal Lietuvos Respublikos eksporto programą 2014-2020-iems metams, tikimasi, kad eksportas padidės net iki 100 %, tad ieškoma būdų, kurie galimybes padarytų kur kas platesnes ir tuo pačiu atviresnes ne tik į ES, tačiau ir į kitus žemynus.