SEO internetinės rinkodaros konsultacijos eksporto verslams

Sužinokite, kaip galime atverti jūsų produktų paklausą internete, užsienio šalių rinkose naudojant SEO.

Nemokama SEO konsultacija

Koks Jums rūpimas klausimas?

Įmonių steigimas užsienyje

Daugiau informacijos apie įmonių steigimą užsienyje galite rasti Inovacijų Agentūros svetainėje https://kc.inovacijuagentura.lt/vystyk-versla?lang=lt

Pardavimai internetu - elektroninė prekyba užsienio rinkose

Daugiau informacijos apie pardavimus internetu ir elektroninę prekybą užsienyje – susisiekus https://eksportuoju.lt/nemokama-konsultacija/

Kiti klausimai apie eksportą

Eksporto gidas – portalas, kuriame vartotojui draugišku būdu talpinama visa aktuali informacija apie Lietuvos tikslines eksporto rinkas.

Turint klausimų susijusių su eksportavimu, kreipkitės į inovacijuagentura.lt

Maisto eksportas

Nors maisto eksporto kiekiai toli gražu nesiekia tų skaičių, kurie apima naftos, sunkiųjų metalų, auto dalių eksportą, tačiau panagrinėjus matyti, kad poreikis keistis maisto gaminiais – taip pat yra. Svarbiausia, kad ne tik su kaimyninėmis šalimis, tačiau ir kur kas toliau, į kitus kontinentus. Galiausiai, juk gana malonu atostogaujant Kinijoje rasti lietuvių įmonės sūrelių, tiesa?

Nors maisto eksportas skirtingose šalyse vis skiriasi ir lygiai taip pat priklausomai nuo analizės laiko galima matyti vis kitas lyderes pasaulyje, tačiau vertinant kelių metų statistikos duomenis akivaizdu, kad daugiausia maisto eksportu užsiima JAV, Vokietija bei Jungtinė Karalystė.

Verta išskirti 2019-uosius, kurie vadinami pačiais geriausiais agrikultūrinės kilmės gaminių eksporto metais Europos Sąjungoje, kadangi augimas išsaugo net kelis kartus. Žemės ūkio maisto produktų eksporto vertė iš viso sudarė 151,2 milijardo eurų (nuo 2018 m. gruodžio mėn. padidėjo 10 %). Vis daugiau dėmesio sulaukia ir mažesnės ES šalys, kurios bendradarbiaudamos su kitomis valstybėmis kartu teikia eksporto į kitus žemynus paslaugas. Eksportuojant maisto produktus labai svarbu kuo daugiau dėmesio skirti gabenimo sąlygoms, žinoma, laikytis griežtų Europos Sąjungos nustatytų higienos normų, kurios padeda pasirūpinti tinkamu produktų pristatymu bei užtikrina tolimesnį jų apdorojimą gaminant kitus produktus. Taip pat skirtingose šalyse gali skirtis ir maisto eksporto sąlygos, tad būtina su jomis susipažinti iš arčiau.